O mnie

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się gdy mieszkałem w Irlandii. Przez kilka lat zwiedziłem większą część zachodniego wybrzeża fotografując klify i zamki Irlandii. Każda kolejna podróż była możliwością szlifowania umiejętności i nowym wyzwaniem. Rozpoczecie pracy dla agencji stockowych, gdzie rynek kreuje popyt, ukształtowało komercyjny charakter moich zdjęć.

Oprócz fotografi krajobrazu, architektury i natury próbuję wnieść wątek ludzki, kreatywne spojrzenie i pasję do każdego zlecenia w którym uczestniczę. Szlifuję więc mój warsztat portretowy poprzez różne sesje od komercyjnych po ślubne, ciążowe, czy noworodkowe.

W mojej galerii znajdują się zdjęcia z wielu ciekawych miejsc zaczynając od europejskich krajów jak Irlandia, Polska, Grecja, Hiszpania, Anglia, Włochy, Austria, Niemcy i Szwecja, aż po dalsze kierunki jak Meksyk, Tajlandia, Malediwy, Egipt, ZEA (Dubaj i Abu Dhabi). Moje zdjęcia są używane na wielu informacyjnych stronach internetowych, w reklamach, kalendarzach, pocztówkach oraz ilustracjach książek.

Wybrany cytat:

 

 

"Fotografia pomaga ludziom widzieć."

- Berenice Abbott

 

Sprzet foto:

Canon 5D Mark III, Canon 7D, obiektywy, lampy błyskowe, statywy, filtry i obudowa do zdjęć podwodnych.